четвер, 30 січня 2014 р.

Обласна науково-практична конференція «Історія Черкаського краю: люди, події, факти»

29 січня 2014 року відбулася обласна науково-практична конференція «Історія Черкаського краю: люди, події, факти».
Головною темою конференції були обрані проблеми історії, розвитку і становлення Черкаської землі – центральної частини Середнього Подніпров'я, наймолодшої області України, яка у 2014 році відзначає своє 60-річчя.
Виступаючі на конференції науковці, учителі і керівники освітніх закладів, аспіранти у своїх повідомленнях на основі опрацювання широкої джерельної бази та архівних матеріалів всебічно висвітлили різні сторінки історії Черкаської області з давніх часів до сучасності.
При визначенні тематики конференції ставилась мета не тільки всебічно дослідити сторінки історії Черкаського краю, а й звернути увагу на роль особистості у історії, зокрема творців і будівничих Черкащини.
На конференції презентували свої дослідження педагоги-краєзнавці нашого району:
- Шамрай Олександр Григорович, начальник відділу освіти Кам’янської районної державної адміністрації, кандидат історичних наук – на тему «Краєзнавство Кам'янщини в контексті історії Черкащини»
- Могилка Анатолій Петрович, директор  Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – на тему «Роль навчального закладу у становленні історії освіти Черкащини»;
- Поліщук Марина Віталіївна, учитель історії  Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, завідуюча шкільним музеєм – на тему «Музейна справа – важлива складова військово-патріотичного виховання в школі».
Учасники науково-практичної конференції прийняли звернення, в якому закликали розгорнути патріотичний рух за всебічне вивчення і поширення знань про відомих людей, історію, культуру та природу Черкаського краю. Робота по цій  суспільно значимій справі, йдеться у зверненні, має знайти своє відображення на уроках історії, в позаурочній та позакласній роботі кожного навчального закладу області, під час роботи над проектами, у підготовці до різноманітних акцій, конкурсів, вікторин і змагань, присвячених історії і розвитку рідної землі.
Читати більше на сайті Черкаського ОІПОПП

Немає коментарів:

Дописати коментар